KONST / Litografier / Färglitografi 15052025
nr 1505 2025
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
"Röd Himmel" signerad och numrerad 12/260. Färglitografi, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:58:20
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)